Internetā publicēta savdabīga bilde, tajā redzams remontstrādnieks, kurš apgalvo, ka notvēris vairāk kā metru garu žurku, kura, iespējams, ir lielākā žurka, kāda redzēta Lielbritānijā.
Smita kungs ieraudzīja grauzēju strādājot kādā Londonas daudzstāvu namā, tiek lēsts, ka žurka sver aptuveni 11 kilogramus.
Smits apgalvo, ka ieraudzījis žurku slēpjamies krūmos, netālu no nama pagalmā esošā bērnu spēļu laukuma.
46 gadus vecais vīrietis pastāsta: “Tā ir lielākā žurka, kādu savas dzīves laikā esmu redzējis.
Man ir kaķis un Džeka Rasela terjers, tā žurka bija lielāka par abiem kopā. Tā noteikti bija vairāk kā metru gara.
Pirms atbrīvošanās no žurkas mirstīgajām atliekām nodomāju, ka tā noteikti ir jānofotografē, citādi man neviens neticēs.”
Lai redzētu pilnu bildi, šķir otru lapu
Tevi noteikti interesēs
- Kā attīrīt māju no iepriekšējo saimnieku enerģētikas, lai tā ”nevilktos astē” jums mūžīgi
- Nesaprotu kā cilvēki var pirkt šos konkrētos apģērbus ”humpalās”: stāstu ko es tur nekad nepirkšu
- Eksperte atklāj kā pareizi sagaidīt Jauno gadu: ”Vienatne ir labākais kompanjons”
- “Es esmu pensijā, man ir tiesības atpūsties” – sacīja Andris(55) un apgūlās uz dīvāna; viņš “aizmirsa”, ka es strādāju divos darbos
- Sievasmāsa Kristīne (38) pārvācās pie mums tikai “uz laiku”, bet jau pēc 4 mēnešiem sapratu, ka mana vieta mājās ir aizņemta
- Kādi notikumi 2026. gadā satrauks Latviju? Mākslīgā intelekta prognozes par politiķiem raisa īpašu interesi








